Publicat 24 Iun 2019 | Reactualizat 15 Iul 2019 | Expiră 24 Iul 2019

Scoala Postliceala in Germania

2 posturi

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aibe liceul absolvit.
Limba Germana: scris si vorbit la nivel avansat
Limba Romana :100%
Varsta minima 18 ani
Candidatul trebuie sa fie pregatit pentru relocare pe termen nelimitat in Germania!

Descrierea jobului

Firma Eraslan Angajeza practicanti in meseria:

-Management pentru administrarea birourilor
-Management pentru expedierea de marfuri

Programul este zilnic intre orele 8:00 - 16:00

1-2 zile/ sapt. scoala
3-4 zile/ sapt. practica in biroul firmei Eraslan unde va practica o varietate de sarcini legate de birou sau expedierea merfurilor generale.
Concediu 26 zile lucratoare pe an.
Se acorda salariu in perioada scolarizarii: in primul an aproximativ 800 Euro, in al doilea an 890 Euro si in al treilea an 1000 Euro/ luna.

Scoala este recunoscuta de (IHK) Camera de Industrie si Comert unde va primi Diploma de absolvire recunoscuta international.
Angajarea se face in Germania cu plata contributiilor catre statul german.
Locatia : 89264 Weißenhorn (practica)
89231 Neu Ulm (scoala)

Firma Eraslan Transporte & Logistik GmbH este fondata in anul 1993, avand in momentul de fata peste 200 de angajati.
Sediul Firmei este 89264 Weißenhorn ,Bayern, si are un capital 100% german si o colaborare cu alte firme de renume din Germania.
Pentru mai multe informatii vizitati site-ul nostru www.eraslan-logistikgruppe.de sau scrietine e-mail pe adresa jobs-eraslan@gmx.de sau sunati intre orele 14:00-18:00 la numarul de telefon 00491783460815. Persoana de contact Alina Bradaric

Scoala Postliceala in Germania  -  Eraslan Transport & Logistik GmbH