Publicat 26 Feb 2018 | Reactualizat 28 Mar 2018 | Expiră 29 Mar 2018

SAP Suport Manager

2 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

Cerinte:

  • Diplomă în discipline tehnice sau economice
  • 3 ani de experiență în analiza și înțelegerea nevoilor afacerii, proiectarea și implementarea soluțiilor de afaceri bazate pe SAP
  • O bună cunoaștere a limbii engleze
  • Abilități excelente pentru Microsoft Office (în special Word, Excel și PowerPoint)
  • Experiență în proiecte tipice de transformare SAP sau în servicii de întreținere a aplicațiilor SAP
  • Cunoașterea uneia sau mai multora dintre următoarele domenii de aplicare:
    • SAP Financial Accounting & Operations (în principal FI-CO)
    • SAP Logistics & Manufacturing (în principal SD, MM, WM,PP)
    • SAP Arhitectura Tehnica (Baze)

Responsabilitati :
  • Administrare SAP
  • Persoana de contact pentru utilizatorii SAP și utilizatorii cheie
  • Creați materialele de instruire necesare pentru a vă asigura că sistemul de documentare IT SAP este actualizat
  • Sprijin pentru procesele de îmbunătățire continuă în mediul SAP.

BILKA este o companie 100% romaneasca, specializata in productia si dezvoltarea de sisteme complete pentru acoperisuri (tigla metalica, sistem pluvial si accesorii) pentru constructii rezidentiale si industriale.
In cei 10 ani de activitate, BILKA a devenit un important angajator pe piata muncii din Brasov, dezvoltandu-si numarul de angajati constant. Daca in anul infiintarii, 2007, compania inregistra 2 angajati, in prezent numarul acestora a ajuns la peste 300 si este in continua crestere.

Ca lider de piata, pozitie pe care compania o ocupa inca din anul 2012, BILKA investeste continuu in expansiune si imbunatatirea serviciilor si produselor, bazandu-se pe tehnologii de ultima ora, dar si pe angajati bine pregatiti.
Strategia si valorile dupa care BILKA se ghideaza implica dezvoltarea portofoliului de produse, dar si a personalului, pentru ca impreuna sa conduca spre o evolutie de succes.

Expirat
SAP Suport Manager  -  Bilka Steel