Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 12 Iul 2019 | Expiră 13 Iul 2019

SANDWICH ARTIST

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invităm să faci parte din echipa noastră din restaurantul Subway Cluj si Focsani!

Responsabilitățile tale vor fi:

  • Să pregătești preparatele din carne și legumele pentru sandwich-uri;
  • Să servești clienții cu sandwich-urile pe care și le doresc;
  • Să păstrezi curățenia echipamentelor și a restaurantului;

Descrierea jobului

De ce să lucrezi la noi în echipă:

  • Program de lucru variat și flexibil, atât program stabil, full time - 8h, cât și part time - 6h, 4h. Avem experiența lucrului în echipă cu studenții si elevii și ne bucurăm să putem oferi un job part time astfel încât să poți îmbina studiile si școala cu munca.
  • Grilă de majorări salariale în raport cu timpul petrecut în la noi și cu funcția pe care o ocupi în restaurant;
  • Tichete de masă ( 1 tichet de masă/zi lucrătoare);
  • Bonusuri lunare de performanță pentru targetele atinse;
  • Primă acordată cu ocazia sărbătorilor de Paște și Crăciun;
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • 21 zile concediu de odihnă pe an;
  • Plan de instruire pe platforma University of Subway certificat pentru a putea lucra în toate restaurantele Subway din lume și program de dezvoltare personală și profesională;
  • Siguranța unui loc de muncă stabil și corect pe termen lung, unde ești apreciat pentru performanțele proprii și ale echipei;

SUBWAY® cu sediul în Milford, Connecticut, U.S. este cel mai mare lanț de restaurante cu servire rapidă (Quick Service Restaurants) din lume, cu peste 42.000 de locații în întreaga lume.
Această ascensiune nu ar fi fost posibilă fără implicarea şi devotamentul oamenilor care lucrează în SUBWAY®. Așa că pentru noi este foarte importantă echipa din restaurant.
Povestea brandului Subway a început cu mai mult de 50 de ani în urmă când dr. Peter Buck a schimbat viața unui student Fred Deluca cu câteva cuvinte simple: "Să deschidem un magazin de sandvișuri”

Subway a devenit în timp alegerea cea mai importantă pentru persoanele care caută opțiuni de mâncare rapidă și nutritivă de care întreaga familie se poate bucura.

Expirat
SANDWICH ARTIST  -  SC SBW FRESH SRL