de ani Fără Frică...

Publicat 29 Sep 2008 | Reactualizat 28 Oct 2008 | Expiră 30 Oct 2008

Salon de infrumusetare angajeaza personal pt. tratamente corporale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Constituie un avantaj calificarea in masaj si/sau experienta intr-un salon de infrumusetare;se ofera training gratuit neplatit(persoanelor serioase,interesate de o colaborare pe termen lung)
Candidata ideala trebuie sa fie pasionata de ceea ce face, sa fie in cautare continua de tot ceea ce este nou in domeniu, sa fie organizata, comunicativa, sa stie sa atraga clientii atat prin atitudine cat si prin profesionalism.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-sa acorde sprijin clientelor in alegerea unui tratament/ abonament
-sa intocmesca fisele personale ale clientelor
-manipularea aparatelor
-sa efectueze tratamentul corespunzator fiecarei cliente
-curatenia la locul de munca
Angajata trebuie sa stie sau cel putin sa invete tehnici de masaj anticelulitic,de relaxare,intretinere.
Beneficii:
-training gratuit neplatit(persoanelor serioase,interesate de o colaborare pe termen lung)
- modalitate de salarizare flexibila, negociabila
-in functie de incasari si de calitatea serviciilor prestate se pot acorda bonusuri sau comisioane

Elegance Salon-Salon de infrumusetare si remodelare corporala in Alba-Iulia.Loc de munca placut,curat.Atmosfera este una de relaxare.

Expirat
Salon de infrumusetare angajeaza personal pt. tratamente corporale  -  SC Elegance Salon SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles