Publicat 27 Mar 2019 | Reactualizat 24 Apr 2019 | Expir─â 27 Apr 2019

Sales Support

10 posturi
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cea mai dinamica si tanara echipa de call-center din cadrul APS Romania isi doreste noi colegi care sa se alature echipei de Telesales Support!

Vino sa faci parte din echipa noastra si iti garantam ca te vom ajuta sa iti depasesti limitele!
Vei avea oportunitatea sa fii la curent cu noile tendinte in materie de Cloud si solutii de stocare, dar si sa iti incepi cariera intr-un domeniu atractiv! ­čśŐ

Ce ne-ar placea sa descoperim la tine?

  • O atitudine pozitiva si competitiva;
  • Abilitati dezvoltate de comunicare;
  • Dorinta sa dezvoltare si de integrare;

Descrierea jobului

Rolul tau va fi:

  • Initierea apelurilor catre clientii corporate;
  • Identificarea nevoilor si promovarea serviciilor oferite;
  • Stabilirea intalnirilor pentru reprezentantii de vanzari;
  • Verificarea si actualizarea bazei de date;

Cel mai important aspect?
  • Iti oferim un program de lucru full-time in intervalul 09:00-18:00 de luni pana vineri;
  • Un sediu modern si extrem de accesibil (cladirea de birouri SkyTower - statia de metrou Aurel Vlaicu);
  • Pachet salarial complex: parte fixa lunara, bonuri de masa, bonus lunar de performanta, decontarea transportului in comun, abonament medical;
  • Acces la training-uri si workshop-uri dar si la biblioteca virtuala Bookster;
  • Prin colaborarea cu anumiti retail-eri beneficiezi de reduceri atat la salile de fitness cat si la anumite magazine dar si cafenele ­čśë

APS Holding este unul dintre cele mai importante grupuri financiare din Europa Central─â ╚Öi de Est, cu sediul principal în Praga, Republica Ceh─â, ╚Öi sucursale în Bulgaria, Grecia, Polonia, România, Serbia, Slovacia, dar ╚Öi în Vietnam. APS România a fost fondat─â în anul 2007, devenind rapid unul dintre cei mai activi investitori ╚Öi manageri ai împrumuturilor performante ╚Öi neperformante ╚Öi partener al celor mai mari companii financiare ╚Öi non-financiare din ╚Ťar─â.

Subsidiara APS Holding este singura entitate de pe pia╚Ťa local─â a recuperatorilor de crean╚Ťe capabil─â s─â serviseze portofolii de tip corporate, întreprinderi mici ╚Öi mijlocii ╚Öi retail garantate, fiind administratorul tuturor pachetelor de credite neperformante cu aceste caracteristici care au fost valorificate în România.

Expirat
Sales Support  -  Asset Portfolio Servicing Romania