Publicat 04 Iun 2019 | Reactualizat 25 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Sales Support Agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire
  • Competente tehnice in utilizarea calculatorului
  • Cunostinte de MS Office si utilizare adecvata a sistemelor moderne de comunicare
  • Competente excelente de comunicare si gandire analitica
  • Atitudine motivata, flexibila, deschisa si disponibilitate pentru lucrul in echipa
  • Cunostinte de limba germana - obligatoriu

Descrierea jobului

  • Asistarea Area Sales Representatives in organizarea si desfasurarea activitatii acestora
  • Preluarea si operarea contractelor cu clientii in sistemul CRM al firmei
  • Intocmirea de oferte scrise la cererea Area Sales Representatives
  • Comunicare extinsa cu Area Sales Representatives
  • Solutionarea exceptiilor de facturare in colaborare cu departamentul responsabil

Societatile din cadrul grupului XELLA sunt active in peste 30 de tari.

Filozofia noastra este de a puncta si de a ne dezvolta profitabil pe pietele cu perspective economice pentru solutiile noastre inovatoare si eficiente energetic pentru constructii. Marcile puternice ale XELLA sunt cunoscute astazi de toata lumea si au condus la confirmarea noastra ca unul dintre cei mai importanti producatori de materiale de constructie din lume.

Dezvoltarea noastra continua si ne-am dori sa ne insotiti pe acest parcurs.

In calitate de leader de piata in domeniul betonului celular impunem cerinte ridicate cu privire la serviciile si produsele noastre. Daca va intereseaza sa ne fiti alaturi in vederea atingerii acestor obiective, va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs.

Expirat
Sales Support Agent  -  XELLA RO SRL