Publicat 11 Sep 2008 | Expiră 12 Oct 2008

Sales Representatives / Account Managers

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Capacitate de negociere si persuasiune.
Abilitati in realizarea de prezentari
Aptitudini in scrierea de materiale de prezentare si promotionale
Cunostinte de advertising si tehnici de vanzare
Prezenta agreabila

Reprezinta avantaj: experienta in vanzari de servicii catre companii

Descrierea jobului

Prezinta serviciile clientilor actuali sau potentiali
Identifica potentiali clienti si pregateste oferte personalizate
Pregateste prezentari, propuneri si contracte de vanzari
Stabileste si mentile legaturi cu clientii actuali sau potentiali
Realizeaza diverse rapoarte de activitate
Urmareste incasarea facturilor
Participa la evenimente si seminarii in domeniu

Beneficii: salariu fix + comision din vanzari

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Sales Representatives / Account Managers  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles