Sales Representative

Plugpoint - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ai observat câte de multe mașini electrice au apărut în jurul nostru? Plugpoint simplifică încărcarea pentru proprietarii de mașini electrice, indiferent daca alimentează la birou, acasă sau într-o parcare publică. Căutăm pentru echipa noastră o persoană descurcăreață, dornică să se dezvolte și prietenoasă, care va avea rolul de a-i susține pe clienții noștri în toate etapele procesului de achiziție.

Cum ne dorim să fii?
  • Comunici cu impact și cu ușurință, atât în scris cât și la telefon;
  • Iți dorești să faci lucrurile cât mai bine și ai mare atenție chiar și la cele mai mici detalii;
  • Pentru tine, orice problemă a clientului devine o oportunitate pentru care să dezvolți și să propui noi soluții;
  • Lucrezi bine sub presiune - termenele limită te țin în priză ;)
  • Iți dorești să lucrezi într-o piață dinamica și cu mult potențial, astfel încât să crești o dată cu aceasta.

Descrierea jobului

Ce trebuie să faci?
  • Pentru că vei fi primul punct de contact pentru clienții noștri, e important să înțelegi foarte bine nevoile lor;
  • Alături de colegii din departamentul tehnic, le vei prezenta clienților soluțiile Plugpoint și le vei propune pe cele potrivite nevoilor lor;
  • Vei procesa comenzile apărute în urma discuțiilor cu clienții;
  • Feedback-ul ne ajuta să devenim mai buni, așa că îl vei cere mereu clienților cu care interacționezi;
  • Vei caută permanent îmbunătățiri pentru activitatiile de zi cu zi, pe baza experiențelor și discuțiilor cu echipa și cu clienții;

Pe lângă salariu, avem și câteva beneficii electrice:
  • Tichete de masă 20 RON / zi;
  • 25 de zile de concediu;
  • O zi liberă de ziua ta de naștere;
  • Unplug Friday – o dată pe lună, weekendul vine mai repede la noi;
  • Abonament Bookster;
  • Colegi motivați si prietenosi, de la care înveți ceva nou în fiecare zi.

Plugpoint este un business tânăr și dinamic care funcționează ca o punte de legătură între proprietarii stațiilor de încărcare și utilizatorii de mașini electrice. Soluțiile noastre software îi ajută pe proprietarii de stații să gestioneze și să-și valorifice serviciile de încărcare cu eforturi minime. În același timp, Plugpoint simplifică încărcarea pentru proprietarii de mașini electrice, indiferent dacă alimentează la birou, acasă sau într-o parcare publică.

Publicat 29 apr. 2022 Reactualizat 29 mai 2022 Expiră 29 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos