Publicat 16 Iul 2006 | Reactualizat 13 Aug 2006 | Expiră 16 Aug 2006

SALES REPRESENTATIVE - Divizia de Instalatii si Constructii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice finalizate;
- Experienta profesionala pe un post similar de minim 2 ani;
- Cunostinte PC – MS Office;
- Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
- Excelente abilitati de comunicare si interrelationare;
- Abilitati de negociere si persuasiune;
- Permis de conducere - cat. B.

Descrierea jobului

Descrierea postului:

- Pastrarea legaturii cu clientii intr-o maniera profesionista conform standardelor companiei;
- Identificarea oportunitatilor de afaceri;
- Identificarea si contactarea clientilor potentiali;
- Sustinerea si negocierea ofertei;
- Negocierea conditiilor contractuale si elaborarea propunerilor de contract;
- Cercetarea continua a pietei pentru identificarea de noi domenii de interes si promovarea serviciilor companiei.

Oferta:

- Salariu motivant;
- Plan de incentivare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei;
- Mediu de lucru placut;
- Oportunitati de promovare si un plan de cariera personalizat;
- Programe de evaluare si dezvoltare a abilitatilor profesionale;
- Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante;
- Tratament corect si sanse egale.

Divizia Instalatii si Constructii asigura grupului UTI o pozitie de lider pe piata in domeniul instalatiilor electrice de medie si joasa tensiune, instalatiilor de curenti slabi, avand o pozitie dominanta in domeniul sistemelor de climatizare, al instalatiilor mecanice si al sigurantei la foc.

Misiunea:
Prin identificarea nevoilor clientilor Divizia Instalatii si Constructii ofera echipamente si servicii, precum si solutii la cheie, eficiente si la un inalt nivel tehnic si calitativ, pentru proiecte de amploare in domeniul constructiilor civile si industriale.

Expirat
SALES REPRESENTATIVE - Divizia de Instalatii si Constructii  -  S.C. ELECTROPROIECT S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles