Sales representative - Constanta

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Responsabilitate, ordine, corectitudine și seriozitate;
- Standarde etice inalte, integritate, pastrarea confidentialitatii;
- Limba engleza scris/vorbit;
- Experienta de vanzare in bunuri de lux sau servicii financiare;
- Foarte bune abilitati de negociere si comunicare, atat verbal cat si in scris;
- Intelegere aprofundata a serviciilor imobiliare si a pozitiei acestora pe pietele locale;
- Disponibilitatea de a lucra intr-un mediu cu ritm rapid;
- Disponibilitate de a lucra in weekend si pe timpul serii;
- Disponibilitate atat pentru munca de birou cat si pentru cea de teren;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si progres;
- Persoana activa, sociabila, harnica si orientata spre rezultat;
- Posesor permis conducere categoria B;
- Abilitati de planificare si organizare.

Descrierea jobului

- Consilierea şi reprezentarea clientilor in tot procesul de vanzare;
- Administrarea unei baze de date cu oferte si clienti;
- Preluarea informatiilor despre proprietatile puse la vanzare;
- Prezentarea imobilelor clientilor companiei;
- Promovarea online a proprietatilor din portofoliu si prezentarea lor catre clientii cumparatori/chiriasi;
- Asistarea negocierilor si finalizarea tranzactiei.
Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos