Publicat 26 Aug 2008 | Reactualizat 24 Sep 2008 | Expiră 26 Sep 2008

Sales Representative Bucuresti : Mars Romania

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Abilitati de comunicare si negociere;
-Capacitate de planificare si administrare a activitatii;
-Abilitatea de a lucra eficient si a stabili relatii de cooperare cu oamenii;
-Studii superioare;
-Permis de conducere;
-Cunoasterea limbii engleze este un plus.

Descrierea jobului

-Cresterea volumului de vanzari si distributia in zona de responsabilitate;
-Imbunatatirea expunerii produselor prin respectarea standardelor de mercantizare;
-Sa asigure respectarea de catre magazinele din zona de responsabilitate a termenilor comerciali;
-Monitorizarea performantelor de vanzari ale magazinelor din zona de responsabilitate si implementarea activitatilor pentru cresterea acestora;
-Programarea rutei zilnice astfel incat sa optimizeze timpul petrecut in magazine;
-Mentinerea unui stoc optim de produse in magazine;
-Trimiterea rapoartelor de vanzari corect si la termenele fixate.

MARS ROMANIA, activa pe piaţă din 1993, parte a concernului multinaţional MARS Inc., lider mondial n domeniul bunurilor de larg consum, angajează persoane competente pentru poziţiile vacante. Afacerea MARS Inc. a nceput 1911 n Tacoma, Washington, intr-un atelier casnic de producţie dulciuri, dezvoltndu-se de atunci continuu n diferite sectoare şi regiuni din ntreaga lume. Astăzi, produsele Mars sunt apreciate n peste o sută de ţări din cinci continente; mărci precum SNICKERS, MARS, TWIX, BOUNTY, MILKY WAY, M&M’s, SKITTLES, STARBURST din categoria ciocolata; PEDIGREE, CHAPPI, WHISKAS, KITEKAT din categoria mancare si accesorii pentru animale şi UNCLE BEN’S, Dolmio din categoria produse alimentare sunt printre cele mai cunoscute mărci din lume.

Expirat
Sales Representative Bucuresti : Mars Romania  -  MARS ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles