Sales Operations Assistant

ANTENA TV GROUP S.A.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra daca:
-esti absolvent studii superioare, profil real;
-ai capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
-ai abilitati de prezentare, persuasiune, vanzare si negociere;
-esti spontan si indreptat catre gasirea de solutii;
-ai o personalitate energica, gandire pozitiva;
-ai cunostinte de limba engleza.

Descrierea jobului

Ce ar urma sa faci:
-Oferirea de solutii pentru cresterea vanzarilor;
-Implementarea, monitorizarea si optimizarea campaniilor clientilor pentru obtinerea celor mai bune rezultate;
-Mentinerea unei bune relatii cu clientii, pentru a raspunde nevoilor de comunicare ale acestora;
-Consilierea permanenta a clientilor din portofoliu si furnizarea unor strategii de promovare in concordanta cu obiectivele urmarite;
-Furnizarea rapoartelor post promovare catre clienti;
-Optimizarea permanenta a campaniilor in vederea obtinerii celor mai bune rezultate, buget vs perioada;
-Prospectarea permanenta a pietei pentru atragerea de noi clienti;
-Monitorizarea derularii contractelor si a implementarii promovarii negociate;

Descrierea companiei

Cine suntem noi

Suntem departamentul de vanzari din cadrul echipei Antena Group. Aici oamenii vin zilnic la birou (sau merg pe teren) cu entuziasm, cu placerea de a lucra cu colegii si cu dorinta de a oferi celor care ne urmaresc (la TV si in online) ocazia de a se distra si informa. Cele mai importante cifre sunt cele de audienta si noi, la vanzari, ne asiuguram ca monetizam aceasta audienta. Ne dorim sa fim in fiecare zi mai buni: sa experimentam, sa invatam din greseli si sa avem incredere in noi si in viitorul pe care il construim impreuna.In momentele importante ne mobilizam intotdeauna. Pentru noi nimic nu

Publicat 10 Oct. 2022 Reactualizat 7 Nov. 2022 Expiră 9 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.