Gratis

Sales Manager

WOOFY RECREATIV S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

  • Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
  • Orientat spre invatare si aplicarea cunostintelor intr-un timp scurt, cu initiativa si capacitate de analiza, bine organizat, perseverent
  • Atentie concentrata si distributiva
  • Persoana punctuala, prezenta agreabila, serioasa
  • Spirit de observaţie, dinamism, eficienţă, initiativa, perseverenta
  • Mod de gandire orientat catre client, dar si focusat pe rezultat
  • Abilitati excelente de comunicare si negociere
  • Energie si entuziasm care ii vor ajuta sa isi motiveze potentiali clienti
  • Crearea unei interacțiuni cât mai eficiente și cu rezultate palpabile este esențială.

Descrierea jobului

  • Consiliaza clientii in scopul atingerii obiectivelor postului
  • Prospecteaza piata si identifica potentialii clienti (scoli)
  • Respecta si aplica principiile de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂vanzare invatate
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a promova serviciile companiei;
  • Incheierea contractelor de parteneriat
  • Consilierea clienților în procesul de achiziție a ofertei woofyrecreativ, pentru programele derulate
  • Raportarea periodică a activității desfășurate și a rezultatelor obținute
BENEFICII
  • A lucra în cadrul companiei noastre, pe postul de sales manager include un mediu de lucru dinamic;
  • Activitatea se desfasoara pe teren, in scoli
  • Program flexibil varianta full time sau part time
  • Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile de vânzare si de a sprijini procesul educational
  • Traininguri și suport pentru dezvoltarea abilităților tale de vânzări;
Pachet salarial motivant si bonusuri legate de performanță;

Woofy Recreativ deruleaza programe de educație non-formală deschis copiilor din comunitate dar și din afara ei, în cadrul căreia s-au regăsit atât învățarea prin descoperire, prin joc și prin proiecte, dar și excursiile, activitățile sportive, cele în pădure sau în afara locatiei.
Cu o echipă de specialiști în educație non-formală, Woofy Recreativ propune elevilor a programe special gândite pentru fiecare segment de vârstă.
Dacă sunteți dinamic, 100% implicat, automotivat, serios si dornic să lucrati într-o echipă dе specialiști în educație non-formală, va asteptam sa depuneti CV-ul dvs. pe postul de sales manager la Woofy Recreativ .
Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024