Gratis

Sales Manager

Stahnagro S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Sales Manager dedicat și autonom, care să promoveze și să vândă produsele noastre personalizate către companii și clienți potențiali. Candidatul ideal va avea experiență în vânzări și o înțelegere solidă a industriei tipografice. Responsabilitățile includ identificarea și contactarea potențialilor clienți, prezentarea produselor noastre personalizate și negocierea contractelor. Candidatul ideal va fi un comunicator excelent, orientat către rezultate și capabil să lucreze independent pentru a atinge sau depăși obiectivele de vânzări. Experiența anterioară în vânzările B2B și cunoștințele despre industria tipografică sunt considerate un avantaj.

Descrierea jobului

Sales Manager în Tipografie

Responsabilități:
- Identifică și contactează companii și clienți potențiali pentru a promova și a vinde produsele noastre personalizate, inclusiv flyere, pliante, cărți de vizită, agende personalizate, reviste, cataloage și alte materiale personalizate.
- Prezintă și demonstrează produsele și serviciile noastre clienților potențiali.
- Negociază și încheie contracte pentru serviciile de tipărire personalizate.
- Monitorizează și urmărește progresul vânzărilor și a relațiilor cu clienții.
- Colaborează cu echipa de producție pentru a asigura îndeplinirea cerințelor și termenelor de livrare.

*Beneficii*:
- Oportunitatea de a lucra într-o industrie dinamică și creativă.
- Posibilitatea de a avansa în cadrul companiei în funcție de performanțe.
- Salariu competitiv și comisioane în funcție de performanțe.
- Mediu de lucru plăcut și o echipă dedicată.

Suntem o tipografie nouă, axată pe producția și vânzarea de materiale personalizate, inclusiv cărți de vizită, broșuri, flyere, afișe, publicitare și produse textile personalizate precum genți, veste, ghiozdane, rucsacuri, tricouri și alte articole personalizate. Ne angajăm să oferim clienților noștri produse de cea mai înaltă calitate și servicii personalizate, adaptate nevoilor lor individuale.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024