Publicat 12 Feb 2019 | Expiră 15 Mar 2019

Sales Manager - Project manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Viitorul nostru coleg va avea urmatoarele caracteristici:
-Abilitati tehnice (se vor lucreaza cu produse complexe din punct de vedere tehnic)
-Stapanirea tehnicilor de vanzare, negociere, incasarea suma, folow up , up-sales ,etc
-Spirit de echipa
-Etica, seriozitate, corectitudine, punctualitate, ambitie, perseverenta, punctualitate, consecventa.
-Dorinta de a munci, deschis la provocari.

Daca nu deti aceste caracteristici te rog nu aplica, nu are nici o valoare.

Descrierea jobului

Obiective / responsabilitati
 Identificarea potentialilor clienti si prezentarea portofoliului de produse
 Oferirea asistentei tehnice si comerciale;
 Dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu constructorii, dezvoltatorii
imobiliari si persoanele fizice;
 Efectuarea masuratorilor tehnice si transmiterea acestora catre departametnul
de productie
 Verificarea procesului de productie si a livrarilor (dpdv calitativ si cantitativ)
Intocmnirea de oferte si negociarea acestora;
 Incheierea contractelor, incasarea sumelor, urmarirea finalizarii contractelor.
 Promovarea companiei in teren
 Identificarea solutiilor tehnice pt montaje, optimizarea timpilor de montaj si
logistica
 Realizarea obiectivelor companiei
 Realizarea obiectivelor lunare , trimestriale si anuale de vanzari

Beneficii (reale, nu doar scrise)
-Oportunitati de crestere si dezvoltare
-Plata in functie de realizari
-Venit real consistent
-Instrumente de lucru adecvate

Companie producatoare de produse de cea mai intalta calitate, vechime de 13 ani in piata, intr-o continua dezvoltare.

Expirat
Sales Manager - Project manager  -  ZIRMER BUD S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles