Publicat 25 Sep 2008 | Reactualizat 24 Oct 2008 | Expiră 26 Oct 2008

SALES MANAGER PE ROMANIA/MODA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii superioare
• Min 2 ani experienta in comert
• Cunostinte Engleza sau Germana, Bulgara reprezinta un avantaj
• Permis conducere
• Cunostinte PC
• Abilitati de comunicare, prezentare si negociere
• Salariu atractiv plus comision

Descrierea jobului

• Dezvolatarea retelei de clienti pe teritoriul tarii
• Elaborarea si indeplinirea planurilor de distributie zonala
• Intalniri cu potentialii clienti si prezentarea produselor
• Asigurarea calitatii serviciilor catre clienti

Casa de moda bulgareasca producatoare de haine de dama de inalta calitate cauta persoana foarte motivata pentru pozitia de SALES MANAGER pe Romanaia.

Expirat
SALES MANAGER PE ROMANIA/MODA  -  ARISTON SELECTION

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles