de ani Fără Frică...

Publicat 27 Iul 2008 | Expiră 13 Aug 2008

Sales Executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Noua ne place sa cream. Tie trebuie sa-ti placa sa vinzi.

De la tine vrem :
- sa fi punctual(a) !
- sa stii sa realizezi strategii de vanzari
- sa identifici, sa selectezi si sa abordezi potentiali clienti
- sa negociezi contracte
- sa stii engleza si spaniola. Nu ne intereseaza cei care au cunostinte de mongola, japoneza sau taiwaneza.

Descrierea jobului

De la noi primesti :
- salariul la nivelul cunostintelor dovedite
- procent din vanzari
- telefon
- laptop
- sfaturi, training-uri, emailuri haioase si buzzzz-uri pe messenger cand ti-e lumea mai draga !

Descrierea companiei

Suntem agentie de creatie. Si te vrem cu noi.
Trimite-ne un email la hello@makkens.com sau da-ne un telefon (+40 728 974-930) si hai sa vedem !

Expirat
Sales Executive  -  MAKKEN`S

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles