de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2008 | Reactualizat 11 Apr 2008 | Expiră 13 Apr 2008

sales executive

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

cunostinte operare calculator ( Word, Excel, PowerPoint)
- excelente abilitati de comunicare si relationare
- cunostinte marketing/advertising reprezinta avantaj
- carnet de conducere cat. B
- adaptabilitate, implicare, gandire analitica, orientare catre rezultate

Descrierea jobului

identificarea si contactarea de noi clienti;
- prospectarea pietei
- realizarea materialelor de prezentare in vederea intalnirilor cu clientii
- analiza cererilor primite impreuna cu echipa din care face parte
- buna comunicare cu departamentul de productie
-atributii aftersales

II oferim noului angajat:
pachet salarial ( salariu fix + comision)
telefon serviciu
masina serviciu
un mediu de lucru profesional

ASAP International este o agentie de productie publicitara si nu numai, cu o experienta de 5 ani pe piaţa de specialitate din România, axata in principal pe productia de materiale promotionale la comanda si pe productia interna de materiale pentru signalistica indoor&outdoor.

Expirat
sales executive  -  S.C. ASAP INTERNATIONAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles