de ani Fără Frică...

Publicat 14 Ian 2008 | Reactualizat 12 Feb 2008 | Expiră 14 Feb 2008

Sales Executive

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatii ideali sunt cei care au o pasiune reala pentru activitatea de vanzari si un interes ridicat pentru dezvoltarea personala. Experienta anterioara in vanzari constituie un avantaj. Daca iti place corectitudinea, profesionalismul si esti si creativ asteptam cv-ul tau.

Descrierea jobului

Suntem o echipa creativa si expansiva in cautarea a 2-3 colegi si colege care sa completeze departamentul de vanzari. Ei se vor ocupa de contractele de publicitate si de sponsorizare, vor cauta noi clienti si vor pastra relatia cu acestia. Detalii despe activitate pe www.business-edu.ro

Compania organizeaza evenimentele: Business-Edu Expo, Training, Coaching, Psihologia la locul de munca

Expirat
Sales Executive  -  BUSINESS-EDU EVENIMENTE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles