Sales Event Planner

CONFIDENTIAL - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 5000 - 8000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Ambasad'or Events (ambasador-events.ro), cel mai important organizator de evenimente private din Romania, angajeaza personal in pozitia de Sales Event Planner. Cautam persoane deschise, cu prezenta placuta, dornice de afirmare si de a invata de la profesionisti, fara obligatii, care sa poata sustine in timpul sezonului (circa 6 luni pe an) medie de 6 zile de lucru pe saptamana (inclusiv intreg weekendul si noptile in care se desfasoara evenimentele), sa se implice in organizarea evenimentelor si sa o faca cu pasiune. Oferim un mediu de lucru antrenant, cursuri de perfectionare in vanzari, negociere si event planning, venituri de circa 5000-6000 lei pe luna in primul an si de pana la 8000 lei pe luna in cel de al doilea an. Diferite alte bonusuri, la alegere, sunt disponibile ( auto, optiunea de a locui in unul din apartamentele AmbasadOr Home / ambasador-home.ro , al 13-lea si al 14-lea salariu, vacante in Dubai).
Publicat 25 nov. 2021 Expiră 25 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos