de ani Fără Frică...

Publicat 06 Aug 2008 | Reactualizat 04 Sep 2008 | Expiră 06 Sep 2008

Sales Engineer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii de profil tehnic (Chimie industriala/Chimie/Biochimie)
• Excelente abilitati de comunicare si relationare, prezenta agreabila
• Disponibilitate pentru deplasari
• Abilitati de utilizare a pachetului MS Office
• Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
• Cunostinte operare calculator
• Permis de conducere cat. B
• Experienta in domeniul vanzarilor constitue un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea postului:

• Promoveaza si comercializeaza produsele si serviciile firmei
• Contribuie la mentinerea si extinderea portofoliului de clienti
• Intocmeste oferte comerciale pentru clientii existenti sau potentiali
• Participa intens la atingerea targetului de vanzari
• Furnizeaza informatii despre produsele disponibile, ofertele promotionale catre clienti
• Ofera servicii de consultanta tehnica pre/post vanzare
• Mentine legatura cu clientii in ceea ce priveste produsele livrate pentru obtinerea unui feed-back permanent

Oferta (bonusuri, beneficii):

• Salariu fix, comision vanzari, telefon si masina de serviciu

AQUAMENT BALKAN SRL este producator de sisteme industriale folosite in industria alimentara.

Expirat
Sales Engineer  -  AQUAMENT BALKAN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles