de ani Fără Frică...

Publicat 16 Mar 2007 | Reactualizat 15 Apr 2007 | Expiră 16 Apr 2007

Sales Engineer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- studii superioare tehnice
- cunoştinţe solide despre piaţa IT
- bună cunoaştere a echipamentelor din domeniul printare - copiere aparţinnd producătorilor lideri in domeniu
- certificate care atestă participarea la programe de pregătire
- spirit de echipă, rezistenţă la stres, dinamic(ă), responsabil(ă), abilităţi de comunicare
- cunoaşterea limbii engleze – nivel mediu
- permis de conducere (B)

Descrierea jobului

Responsabilităţi:

- întocmirea ofertelor generale pentru produse
- identificarea nevoilor clienţilor în vederea extinderii ofertelor formulate iniţial
- asigurarea suportului tehnic pentru departamentul de vânzări
- întocmeşte documentaţia tehnică care însoţeşte oferta financiară în licitaţii

Ofertă:

- pachet salarial motivant, telefon mobil
- oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu de lucru profesionist şi competitiv

Despec Romania este o firma de distributie IT care face parte dintr-un concern international ce cuprinde peste 20 de filiale in toata lumea.
Misiunea noastra este sa devenim partenerul perfect al clientilor nostri, oferindu-le cea mai variata gama de produse, iar serviciile sa se ridice la standarde internationale.

Expirat
Sales Engineer  -  Despec Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles