Gratis

SALES CONSULTANT / COMMERCIAL CONSULTANT

Vivacity

Candidatul Ideal

VREI SA ÎNCEPI O CARIERĂ ÎN IMOBILIARE? NOI TE FORMĂM!
FII LIDER ÎN PROCESUL DE COMERCIALIZARE! ALĂTURĂ-TE ECHIPEI NOASTRE!

Cu o expertiza de peste 40 de ani in construirea de experiente locative unice in lume, Grupo Herce se numara printre liderii de piata In domeniu, datorita angajamentului fata de calitate si performanta.
Alatura-te obiectivului nostru de a crea o viata VIVACITY clientilor nostri.
Viziunea organizatiei se focuseaza pe dezvoltarea si bunastarea clientilor VIVACITY, ceea ce ne transforma in lideri ai industriei de real estate.

Ce vei aduce tu
  • Cunostinte si pasiune pentru dezvoltarea in domeniul comercial;
  • Cunoașterea canalelor de promovare;
  • Bune cunostinte operare PC;
  • Abilitati de comunicare si organizare a activitatii;
  • Abilitatea de a lucra in echipa;
  • Limba engleza nivel de utilizare profesionala;

Descrierea jobului

Ce vei face
  • Vei oferi consiliere clientilor in procesul de vanzare;
  • Prezentarea ofertelor potrivite in urma consilierii;
  • Identificarea si implementarea celor mai bune solutii pentru client in acord cu politicile si filosofia VIVACITY;
  • Gestionarea in mod asumat a intregului proces de comercializare;
  • Te vei asigura ca vei invata in fiecare zi ceva nou;
Ce oferim
  • Salariu fix+bonuri de masa+bonus performanta
  • Sesiuni de Training si Coaching in programul ”VIVACITY Academy”: curs intensiv dedicat echipei VIVACITY;
  • Suport in reconversie profesionala in interiorul companiei
  • Dezvoltare profesionala alaturi de un consultant international dedicat;
  • Oportunitatea de a lucra cu o echipa de oameni performanti;
  • Team-building
  • Evenimente/petreceri de companie
  • Cafea/ceai/snacks la birou
  • Echipă multiculturală

GRUPO HERCE este o companie internationala cu activitate in sectorul constructiilor incepand din anul 1980.
La infiintare, GRUPO HERCE s-a specializat ca firma de constructii. In prezent, prin perseverenta si inovatie s-a consacrat ca dezvoltator important pe piata nationala (Spania) si internationala (Statele Unite ale Americii, Romania, Chile, Peru, Ecuador) livrand proiecte end-to-end de tip rezidential, industrial si de infrastructura.
Prin calitatea comercializarii si a serviciilor, cei peste 40 de ani de experienta, au permis grupului sa devina un lider important al sectorului, multumita solutiilor de constructie si a managementului riguros.Principalul nostru obiectiv este satisfacerea nevoilor clientilor nostri. Viziunea organizatiei se focuseaza pe ambitia de a deveni lideri in industria real estate, prioritizand dezvoltarea si bunastarea clientilor interni si externi.Prezenta noastra in piata romaneasca a inceput in urma cu 10 ani dezvoltand proiecte rezidentiale, industriale si de infrastructura. In sectorul rezidential, GRUPO HERCE a construit brandul VIVACITY.

Publicat 31 Mart. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 30 Apr. 2024