Gratis

Sales Assistant - Tom Tailor - Coresi Brasov

Tom Tailor Retail Ro SRL

Candidatul Ideal

  • Un mediu de lucru activ, dinamic si cu posibilitati multiple de dezvoltare si promovare
  • Formare in propriile magazine conform standardelor TT
  • Oportunitatеa dе a lucrа pentru unа din cele mai cunoscute compаnii intеrnaţionale din domeniu
  • Responsabil de toate task-urile ce tin de produs, vanzarea acestuia si de aspectul magazinului insa nelimitandu-ne aici
  • Pachet salarial fix
  • Tichete de masa
  • Bonus la atingerea targetului pe magazin
  • Reducere de angajat de 30%
  • Uniforme gratuite la fiecare schimbare de sezon

Descrierea jobului

TOM TAILOR este o companie de moda activă la nivel global în continuă expansiune. Mărcile noastre sunt sinonime cu o experiență de înaltă calitate, depistarea rapidă a tendințelor modei și o viziune relaxată asupra vieții. Astăzi avem în peste 35 de țări mai mult de 1.300 de magazine în care lucrează 6.500 de colegi. Pentru a putea continua să creștem așa cum ne-am propus, avem nevoie doar de un singur lucru: de voi!

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024