SALES ASSISTANT -MAGAZIN DS MOBILE (C.C.GALERIA1)

Oraș de lucru
Studii
Salariu 600 - 1000 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești candidatul ideal dacă:

- Ești o persoană ordonată și organizată.
- Comunici ușor cu clienții și ai spirit antreprenorial.
- Ești orientat spre rezultate, proactiv și nu lași pe mâine ce poți face astăzi.
- Te descurci cu pachetul Office (Word, Excel, Outlook).
- Ai minime cunoștiințe de limba engleză (constituie avantaj dar nu este obligatoriu).

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci?

- Relaționezi cu clienții din magazin și ești responsabil cu vânzarea produselor și serviciilor companiei către aceștia.
- Preiei apelurile și mesajele clienților primite pe mediile de comunicare ale companie și te asiguri să primească oferta comercială a companiei.
- Te ocupi cu înregistrarea documentelor zilnice.
- Ajuți colegii în diferite activități administrative.
- Comunici cu furnizorii companiei, plasezi comenzi și te asiguri că necesarul de marfă este complet.
- Promovezi activ foliile de protecție a ecranelor către clienți și te ocupi ca acestea să fie aplicate pe device-urile lor.

Ce oferim?

- Pachet salarial motivant compus din salariu fix și bonusuri de performanță.
- Traininguri de specialitate.
- Mediu de lucru prietenos.

DS Micromobile este o companie cu standarde ridicate, caracterizată prin responsabilitate, consecvență, stabilitate și continuă dezvoltare, ce activează în domeniul tehnologiei telefoniei mobile, oferind servicii performante atât pentru piața clienților business cat și persoanelor fizice.

Apreciem munca în echipă si prețuim în acelasi timp contribuția fiecăruia în parte. Respectăm persoanele din jurul nostru și nu ne sperie efortul susținut. Promovăm și susținem dezvoltarea personală. Dorim să fim cei mai buni în domeniul nostru și ne tratăm cu profesionalism și corectitudine partenerii de afaceri. Ne dezvoltăm in pas cu cerințele actuale, investim în tehnologii noi și suntem mereu promotori ai unor soluții inovatoare și de înaltă calitate pentru clienții noștri.
Publicat 4 iun. 2022 Expiră 4 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos