Sales assistant CAPODOPERA/ ELISABETTA FRANCHI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 500 - 1000 EUR
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • Studii medii/superioare
  • Simt estetic dezvoltat și interes pentru modă ;;
  • Experiență în vânzarea produselor premium fashion constituie un real avantaj;
  • Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi;
  • Excelente abilităţi de comunicare şi servire clienti de top;
  • Spirit de echipă;
  • Vocabular comercial ingrijit, eticheta servire;
  • Limba engleza - nivel uzual (citire, vorbire, intelegere)
  • Disponibilitate de lucru în week-end

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Ofera clientilor o servire premium completa;
  • Propune produsele potrivite solicitarilor clientilor;
  • Ofera informatii relevante despre specificul brandurilor si a trendurilor actuale;
  • Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic în magazin;
  • Realizează cu acuratete receptia produselor;
  • Indeplineste corespunzator sarcinile operationale trasate;
  • Curățarea si menținerea constantă a strălucirii produselor;
Oferim :
  • Pachet salarial atractiv;
  • Bonus de performanță (rezultate vs. obiective);
  • Diverse facilitați și premii;
  • Training și posibilități de dezvoltare personală;
  • Mediu de lucru la standard occidentale

CAPODOPERA (SC ELIS GROUP IMPEX SRL) este unul dintre jucatorii cei mai importanti din industria locala de fashion si sport retail care comercializeaza branduri precum DSQUARED, ELISABETTA FRANCHI, PALM ANGELS, OFF WHITE, IH NOM UH NIT, VERSACE, GIUSEPPE ZANOTTI DESIGN, ALEXANDER MCQUEEN, VALENTINO, JACOB COHEN, etc.
Dezvoltandu-se constant, Echipa noastră se află in căutare de profesionişti. Alătură-te nouă şi trimite CV-ul tău, insoţit de o fotografie recenta la adresa:

scelisgroup@gmail.com

Publicat 25 iun. 2021 Reactualizat 23 iul. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos