Publicat 25 Sep 2019 | Reactualizat 23 Oct 2019 | Expiră 26 Oct 2019

Sales agent

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajatul trebuie să aibă experiențA în activitățile de grădinărit.
Trebuie să fie comunicativ, fiabil și responsabil.
Trebuie să coopereze cu alți parteneri ai companiei.
Se preferă limba engleză sau maghiara.

Descrierea jobului

Locul de muncă necesită călătorii zilnice, căutarea de noi clienți, îngrijirea unui client existent.
Promovarea produselor companiei și furnizarea de cursuri pentru clienți.
Este responsabil pentru raportarea către conducerea companiei.
Este responsabil pentru planuri și vizează realizarea completă.
Este responsabil pentru comunicarea cu clienții și partenerii companiei și crearea de relații prietenoase.
Trebuie să fie deschis și pentru călătorii în străinătate.
Trebuie să fie dispus să învețe lucruri noi
Trebuie să aibă un nivel ridicat de cunoștințe despre produsele companiei.

Expirat
Sales agent  -  AGRO CS ROMANIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles