Sales Advisor - Part time - Mall Baneasa

Manpower 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Manpower recruteaza Coffee Specialist - Sales Advisor(part-time) pentru un important jucator in industria cafelei la nivel global.

Cerinte:
Curiozitatea și capacitatea de a genera idei creative;
Atenție la detalii si rezistența la stres;
Orientare puternică catre clienti;
Experienta anterioara in vanzari reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Acționează ca ambasador al mărcii în Boutique;
Intampina, consiliază și servește clienții în conformitate cu standardele de calitate definite în standardele de vânzări și service;
Contribuie la atingerea obiectivelor de vânzări ale Boutique-ului, în special prin abilități de vânzare remarcabile, servicii impecabile pentru clienți și cunoștințe solide despre produse;
Oferă o experiență premium clienților;
Gestionează în mod activ baza de date în fiecare zi și actualizează permanent înregistrările clienților;
Responsabil de crearea si finalizarea comenzilor clientilor, incasarea contravalorii acestora.

Alte informatii:
Program full time (6h);
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Tichete de masa 17 lei/zi lucrata;
Bonusuri de performanta;
Abonament medical la o clinica privata;
Asigurare de viata.

Descrierea companiei

Welcome to a world of opportunity. Welcome to Manpower!

Are you looking for new and exiciting career challenges? Manpower helps you take the right street on the road to success!

Find the answer to your hiring challenges - see who's looking for your skills! Register now at www.manpower.ro!

ManpowerGroup Romania is one of the leaders in innovative workforce solutions, creating and delivering services that help clients meet their business and workforce objectives while enhacing their competitiveness.

ManpowerGroup is present in Romania since 2003, with branches in Bucharest, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca, Iași, Craiova, Ploiești and Pitești.

For more information, you can access www.manpower.ro or visit our visit us on Facebook at ManpowerGroup Romania.

Publicat 7 Iun. 2022 Reactualizat 5 Iul. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.