Publicat 08 Ian 2017 | Reactualizat 05 Feb 2017 | Expiră 09 Feb 2017

Robotic Process Automation Developer

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Renault Group Romania angajeaza un "Robotic Process Automation Developer" pentru a se alatura echipei Renault Services Roumanie din Bucuresti. Principala misiune este dezvoltarea unor aplicatii software cu ajutorul tehnologiei RPA pentru automatizarea proceselor interne.

Ne dorim în echipă o persoană receptivă, deschisă la nou, cu excelente abilităţi de analiză, comunicare, organizare şi atentie la detalii.

Profilul profesional al viitorului coleg va include:
- Studii Superioare Automatica si Calculatoare
- Programare nivel incepator: C ++/C/C#/Java Script
- Foarte bună cunoaștere a pachetului MS Office
- Limba engleza nivel avansat

Descrierea jobului

  • Dezvoltare de aplicatii software cu ajutorul tehnologiei Robotic Process Automation.
  • Dezvoltarea de aplicatii in concordanta cu specificatiile procesului propus spre automatizare.
  • Automatizare procese folosind aplicatiile din portofoliul Renault.
  • Propunere de noi solutii si tehnologii in vederea cresterii nivelului de digitalizare, automatizare a activitatiilor.
  • Conceperea si implementarea de planuri de acțiune in cazul in care se întâlnesc dificultăți in timpul implementării, precum si informarea constanta si eficienta a managementului.
  • Asigurare suport in diagnosticarea si rezolvarea problemelor aparute in procesele automatizate existente.

Descrierea companiei

La noi vei găsi:
Un mediu de lucru prietenos, dinamic şi bazat pe performanţă
Posibilităţi de dezvoltare profesională şi planificare a carierei
Asigurare privată de sănătate
Participări la evenimente corporate şi cele specifice industriei
Un program de beneficii şi compensaţii atrăgător
Expunere la proiecte internationale

Pasiunea este motorul Grupului Renault. Din pasiune pentru masini si pentru oameni avem astazi in Romania o gama completa de activitati prin care ii oferim fiecarui client vehiculul potrivit. Sa te alaturi Grupului Renault Romania inseamna sa iti poti pune amprenta in oricare dintre etapele de dezvoltare ale unui vehicul: design, proiectare, testare, fabricaţie, logistică, vânzare, post vânzare şi finanţare. Sa faci parte din echipa noastra inseamna sa participi la crearea vehicului viitorului.

Expirat
Robotic Process Automation Developer  -  Grup Renault Romania