Gratis

Restaurant Supervisor

ANA HOTELS SRL- HOTEL CROWNE PLAZA BUCURESTI

Candidatul Ideal

Hotelul Crowne Plaza București face parte din lanțul InterContinental Hotels Group (IHG) – unul dintre cele mai mari lanțuri hoteliere din lume, cu peste 4500 de locații în aproape 100 de țari. In Romania, Crowne Plaza este parte din Grupul Ana Hotels, alaturi de alte 5 hoteluri situate in Bucuresti, Poiana Brasov si Eforie Nord.

Pentru Crowne Plaza București, căutăm adevărați Ambasadori ai Ospitalității, cu atitudine pozitivă, multă energie, atenție la detalii, pasiune pentru lucrul bine făcut și dorință de a excela.

Competențe necesare: comunicare, spirit de echipă, organizare, atenție la detalii, atitudine pozitivă;

Descrierea jobului

Rolul de Supervizor in restaurant este de a coordona echipa, de a interacționa cu oaspeții restaurantului şi de a le ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄crea experienţe memorabile astfel incât aceştia să revină.

Atributii
- Supervizează și coordonează activitățile personalului din restaurant pentru a asigura desfășurarea operațiunilor intr-un mod eficient;
- Interacționează cu oaspeții Restaurantului, promovează specialitățile din meniu și face up selling;
- Gestionează eficient solicitările și sesizările venite din partea oaspeților;
- Se asigură că toate preparatele din meniu sunt pregătite și servite în conformitate cu standardele de calitate și preferințele oaspeților;
- Colaborează cu managementul superior pentru a dezvolta și implementa strategii de îmbunătățire a performanței și profitabilității restaurantului;
- Respectă toate reglementările in vigoare referitoare la alimentația publică.

Ce oferim:
  • Salariul esteaccordat in funcţie de experienţa profesională dobândită
  • Tichete de masă
  • Asigurare medicală la Signal Iduna
  • Bonusuri in funcţie de performanţă
  • Tarife preferenţiale la cazare in peste 6000 de hoteluri din lanţul internaţional IHG
  • Acces la platforma de traininguri specializate ale grupului hotelier internaţional IHG

Deschideți calea spre o carieră de succes la Crowne Plaza București, hotel care face parte din prestigiosul grup Ana Hotels cu multiple proprietăți în țară, printre care se numără hotelul Athene Palace din București, hotelul Ana Hotels Sport din Poiana Brașov și hotelul Ana Hotels Europa din Eforie Nord. La nivel internațional, filozofia și standardele se aliniază cu cele ale mărcii Crowne Plaza care face parte din grupul internațional IHG- InterContinental Hotels cu peste 6000 de hoteluri in intreaga lume și care oferă servicii de ospitalitate premium de mai bine de 78 de ani.

Situat strategic în inima centrului expozițional al Bucureștiului, Crowne Plaza București oferă o experiență de lux într-o oază de verde, cu o grădină impunătoare de peste 7000 mp.

Hotelul oferă 164 de camere elegante cu vedere către grădina hotelului sau Parcul Herăstrău și dispune de 16 săli de conferințe complet echipate, precum și de un centru de afaceri. După o zi lungă, oaspeții se pot relaxa în cadrul conceptului ANA SPA, cu masaje și tratamente sau in piscina interioară, jacuzzi-uri în aer liber, sala de fitness, saună uscată, hammam, frigidarium sau float room.

Cu o istorie de peste 25 de ani în industrie, Crowne Plaza București se mândrește cu multiple premii pentru cel mai bun hotel de business și nu numai.
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 5 Iul. 2024