Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

RESPOSABIL ACHIZITII

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare;
Persoana dinamica cu abilitati de comunicare si prezentare;
Capacitatea de relationare;
Orientare catre cerintele pietei si ale clientului;
Cunostinte avansate limba engleza;
Cunostinte avansate operare PC (Word, Excel);
Responsabilitate, spirit de initiative;
Perseverenta, putere de convingere;

Descrierea jobului

Identificarea potentialilor furnizori in domeniul articolelor vestimentare, accesorii;
Demararea negocierilor cu furnizorii in vederea stabilirii conditiilor comerciale;
Realizarea demersurilor in vederea semnarii contractelor comerciale cu furnizorii de profil ;
Asigurarea relatiei cu furnizorii.
Evaluarea permanenta a stocurilor si prezentarea spre aprobare a propunerilor de comanda;
Elaborarea ofertei de preturi pentru produsele comercializate de companie;
Analizarea si actualizarea informatiilor referitoare la produsele prezentate in catalogul de produse si pe site-ul companiei.

Existenta companiei nationale INFINITY este strans legata de satisfacerea clientilor sai, carora le ofera o gama variata de produse, ce se adreseaza tuturor categoriilor de varsta. Prin reteaua sa de distributie, care acopera intreg teritoriul Romaniei, compania asigura numerosilor clienti servicii prompte si de calitate.

Expirat
RESPOSABIL ACHIZITII  -  Infinity