Responsabil Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Compania TRIMAX SOLUTIONS SRL caută un nou coleg pe postul de Responsabil Vânzări. Noul coleg ar trebui să aibă următoarele calități:
  • Cunoștințe de utilizare (bază) program MS Office;
  • Experiență în relațiile cu clienții minimum 2 ani;
  • Spirit pozitiv și să vezi mereu partea bună a situatiei;
  • Curajul de a căuta soluții noi;
  • Orientat spre excelență;
  • Îi tratezi pe ceilalți așa cum îți dorești să fii tratat;
  • Consideri că numai în echipă poți reuși;
  • Ești perseverent în atingerea obiectivelor profesionale;
  • Îți place să comunici și să negociezi;
  • Ai abilități de comunicare ( constructivă și deschisă);
  • Capacitate de a gestiona situațiile tensionate sau presante;
  • Abilitate de a-ți planifica și organiza în mod eficient propria activitate.

Dacă răspunsul tău este da, atunci ești viitorul membru al echipei noastre și vrem să te cunoaștem.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Vei comunica permanent cu partenerii ( clienți, furnizori, colaboratori ) pe e-mail sau telefonic;
  • Vei procesa comenzile ( emiți facturi proforme/fiscale, vei oferi suport tehnic și comercial partenerilor și clienților TRIMAX informându-i asupra statusului comenzilor și datei de finalizare a acestora sau pentru rezolvarea solicitărilor;
  • Vei menține și dezvolta în permanență relațiile cu clienții din portofoliul;
  • Vei urmări îndeplinirea obiectivelor de vânzări;
  • Vei construi relații de business solide cu clienți actuali și potențiali.

Beneficii:
  • Se oferă salariu atractiv cuprins între 2000 și 2500 ron ( în funcție de experiență);
  • Se asigură contract individual de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Se oferă bonusuri în funcție de performanță.

TRIMAX a fost iînființată în 2011, din dorința de a crea și dezvolta treptat un brand puternic și o afacere durabilă. Inițial, firma și-a început activitatea în domeniul comercializării materialelor și produselor necesare Industriei Publicitare. Ne-am adaptat rapid la nevoile și cerințele pieței, dezvoltându-ne constant portofoliul de produse, astfel încât, în acest moment, oferim clienților noștri o gamă variată de produse ce se adresează mai multor domenii de activitate precum Industria Publicitară / Instituții Publice / Firme de Amenajări Interioare / Centre de Foliere și Cosmetică Auto și companiilor ce doresc să își promoveze activitatea într-un mod inedit și profesional. Flexibilitatea, garanția lucrului bine făcut, respectul și etica sunt valorile fundamentale după care ne ghidăm în activitatea noastră. Pentru noi, clientul este partenerul nostru de afaceri. Împreună evoluăm, găsim soluții, luăm decizii și creăm valoare. Ne dorim să impunem pe piață noi standarde de calitate prietenoase cu mediul înconjurător și care vor face lumea în care trăim mai curată pentru copiii noștri. Cheia activității noastre este să satisfacem cerințele pieței cât mai bine, la un preț corect și în cel mai scurt timp. Suntem întotdeauna în procesul de actualizare a serviciilor noastre precum și adăugarea de noi soluții în vederea optimizării tehnicilor de lucru.

Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos