Publicat 09 Iun 2020 | Reactualizat 09 Iul 2020 | Expiră 10 Iul 2020

Responsabil Tendering București sau Brașov

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Meticulos, atent la detalii
Bun spirit de echipă
Studii superioare
Cunoștințe solide MS Office
Limbile germană și engleză la nivel C1
2+ ani experiență în domeniul tendering

Descrierea jobului

Pentru participarea la licitații europene și din spațiul DACH, căutăm un nou coleg Responsabil Tendering.
Atribuțiile principale sunt întocmirea documentației necesare pentru participarea la licitații și contactul cu instituțiile respective.

Prima luna este de training în utilizarea CAT tool-urilor și a sistemelor specifice pentru înțelegerea domeniului.

Job-ul este disponibil la oricare dintre cele două birouri, București sau Brașov.

Salariul este bun și echipa este faină.

altalingua provides highly specialized content localization services for the automotive and mechanical engineering sectors. We support clients throughout the entire content conversion cycle, from translation and localization, to complete process outsourcing and market validation.

Our goal at altalingua is to help our clients continuously improve after-sales customer satisfaction. We go to great lengths to achieve growth and valuable expertise on their behalf. We emphasize human capital and technology innovation, targeting better custom-made service delivery.

Expirat
Responsabil Tendering București sau Brașov  -  altalingua

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles