Publicat 24 Feb 2014 | Expiră 28 Mar 2014

RESPONSABIL SSM Suceava

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam RESPONSABIL SSM pentru o societate colaboratoare din Suceava care se ocupa cu productia de hartie, carton ondulat si ambalaje din carton ondulat. Candidatul va avea urmatoarele responsabilitati:

-identificarea pericolelor si evaluarea riscurilor pentru fiecare post din cadrul companiei;
-planifica si efectueaza instruirilor la angajare si a celor periodice;
-participa la controalele ITM si ISU;
-efectuarea exercitiilor de interventie, evacuare si stingere a incendiilor;
-verificarea periodica a instalatiilor de alarmare si stingere a incendiilor;
-gestioneaza documentele firmei pe linie de SSM si PSI, le indosariaza.

Descrierea jobului

-experienta relevanta in domeniu;
-cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
-curs de Inspector Sanatate si Securitate in Munca;
-bun cunoscator a sistemului de operare EXCEL, WORD, POWER POINT, OUTLOOK EXPRESS;
-persoana serioasa, punctuala, cu simt de raspundere, proactiv.

Beneficii:

-pachetul salarial va cuprinde salariul + bonuri de masa;
-posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie de renume.

Candidatii interesati isi pot completa CV-ul aici sau il pot trimite, specificand postul pentru care aplica, la adresa e-mail: contact-bc@krevin.ro sau la numarul de fax: +40 234 513 100. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Descrierea companiei

Strong people doing great things!

KREVIN iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Depune-ti CV-ul si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca din Romania. Odata inscris, consilierii nostri iti vor cauta un job care sa te reprezinte in functie de cerintele si criteriile tale.

Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Te asteptam pe site-ul nostru www.krevin.ro pentru mai multe detalii.

Impreuna pentru o noua provocare.

Expirat
RESPONSABIL SSM Suceava  -  KREVIN

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles