de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Reactualizat 03 Dec 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Responsabil sala de jocuri VR

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti o persoana sociabila? Esti pasionat de tehnologie si inovatie? Esti pregatit pentru o noua provocare?

Pozitii valabile
1. Full-time de Luni pana Vineri intre orele 9:30 si 18:00
2. Part-time de Luni pana Vineri intre orele 17:45 si 22:15
3. Part-ime Sambata si Duminica intre orele 9:30 si 18:00
4. Part-time Sambata si Duminica intre orele 17:45 si 22:15

(Aplicantii sunt rugati sa specifice pozitia catre care aplica. Va multumit pentru intelegere)

Ne intereseaza cine esti
- Spirit activ, pregatit sa se implice in obtinerea de rezultate pozitive
- Sociabil si pregatit sa consilieze clientii
- Entuziast in legatura cu inovatia tehnica
- Abil in a promova si vinde serviciile de realitate virtuala
- Pregatit sa faca fata unui mediu de lucru dinamic si unui set divers de activitati

Descrierea jobului

Iti prezentam ce vei face
Calatoria clientilor prin lumea virtuala incepe cu tine. Odata cu venirea clientilor in cadrul salilor de realitate virtuala, tu vei fi cel/ cea ce ii va ajuta si ghida prin procesul de 'educare', echipare, setare a jocului, vanzare si la sfarsit informare a utilizatorilor.
Operare echipament prezent in sala de realitate virtuala
- Consta in operarea ghiozdanelor si a castilor de realitate virtuala, si setarea unei sesiuni de joc. Cunostintele tehnice nu sunt obligatorii, acestea se vor invata in sesiunile de mentorat.
Relatii cu clientii
- 'Educarea' clientilor inainte de sesiunea de joc. Aceasta responsabilitate consta in informarea acestora in legatura cu mecanicile jocului si riscurile la care trebuie sa fie atenti in timp ce se joaca.
- Echiparea clientilor cu ghiozdanele si castile de realitate virtuala.
- Supravegherea clientilor pe durata sesiunilor de joc pentru a evita orice risc ca acestia sa se raneasca sau sa deterioreze echipamentul.
- Informarea la final de sesiune a clientilor in legatura cu paginile de social media si website, cat si despre valorile firmei si scopul proiectului.
Vanzari
- Procesare vanzari la inceput de sesiune in caz ca utilizatorul nu a platit online.
Logistica
- Deschiderea salii la inceput de zi si pregatire pentru functionare
- Inchiderea salii la sfarsit de zi si securizarea echipamentului

Iti oferim o serie de beneficii
- salariul negociabil
- mediu de lucru dinamic si provocator
- mentorat pentru a te face cat mai confortabil cu mediul de lucru
- te ascultam daca ai propuneri pentru a imbunatati mediul de lucru

Descrierea companiei

Iti prezentam cine suntem
Virtualmind SRL este o companie specializata in crearea de software de realitate virtuala. Oferim celor ce viseaza o modalitate de a-si vedea visurile transformate in ... virtualitate. Indiferent de nivelul de nivelul tehnic al celor ce vin in contact cu brand-ul, incurajam ideile tuturor participantilor.

Creativitatea, inovatia si aspectul social al produselor oferite de noi sunt valori ce stau la baza companiei.

Expirat
Responsabil sala de jocuri VR  -  Virtualmind S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles