Responsabil Resurse Umane

Smart Imobiliare - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Căutăm coleg/ colegă
Denumirea postului: Responsabil Resurse Umane la Smart Imbiliare (https://www.smartimob.ro/), cu contract de muncă și normă întreagă

Scopul poziției:
Dacă ești o persoană creativă și îți place să lucrezi cu oamenii, te așteptăm în echipa noastră.

Cerințe specifice postului:
• Studii superioare finalizate, dе preferabil în domeniul psihologiei/ resurse umane;
• Abilități dе organizare și planificare;
• Cunoștinte foarte bune de operare pe calculator (Word, Excel);
• Capacitate de analiză și sinteză, memorie dezvolatată;
• Asumarea responsabilităților;
• Rezistență la sarcini repetitive;
• Excelente abilități de comunicare atât scrisă, cât și verbal
• Propune și se ocupă de organizarea de ședințe, evenimente publicitare, team building, secret santa etc.;
• Redactează și publică anunțuri de angajare;
• Organizează interviuri de angajare și înaintează propuneri către manager, în vederea unui al doilea interviu.
• Se ocupă de inductia personalului: urmarirea derulării programelor individuale de inducție pentru noii angajați, respectiv predarea de documente/ prezentări introductive în domeniul imobiliar;
• Întocmește rapoarte specifice de resurselor umane la solicitarea conducerii, respectiv a altor solicitatnți externi;
• Caută și propune cursuri de pregătire profesională internă.
• Administrează аctele din dosarеle angаjаților.
• Întocmește dosаrеle dе pеrsonаl (contrаcte dе muncă, аnеxе, аcte adiționаle, decizii încеtаre).
• Solicitarea de la contabil/ bancă a documentele solicitate de angajaţi (diferite tipuri de adeverinte - de venit) și înmânarea lor;
• Trаnsmitе în termen către contabil sau responsabilul de PSI/ SSM, AJOFM a tuturor modificărilor legate de salariați.

Descrierea jobului

Calificări necesare (atestări, certificări):
Studii superioare; Marketing, Litere, Jurnalism, Economice, Psihologie;
Cunoștinte operare PC, abilități de comunicare, atent/ă la detalii, creativitate și spontaneitate, capacitatea de a învăța și asimila rapid informații noi;
Experiența pe un post similar constituie un avantaj;
Deținerea unui curs de Inspector Resurse Umane constituie un avantaj.
Experiență necesară:
• Minim un an de zile pe o poziție similară sau practică/ voluntariat

Agentia imobiliara Smart Imobiliare, cu sediul pe Calea Dumbravii Sibiu, isi desfasoara activitate intr-o piata imobiliara dinamica, in plina dezvoltare, dar ne remarcam prin profesionalism, seriozitate, calitate si dorinta permanenta de a raspunde promt solicitarilor si ncesitatilor clientilor nostri.

Publicat 27 apr. 2022 Reactualizat 25 mai 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos