Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 24 Mai 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Responsabil procesare comenzi

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Firma Roll Service urmărește recrutarea unui Responsabil procesare comenzi în domeniul manufactură / comerț.

- Orientat spre detaliu și analiză, gândire logică, structurată, viziune în spațiu
- Aptitudini bune dе comunicare scrisă și verbală
- Abilități dе organizare și prioritizare a sarcinilor zilnice
- Capacitate dе lucru în echipă, atitudine pozitivă
- Bune cunoștințe dе operare PC și stăpânirea programelor Excel și Word din cadrul pachetului Microsoft Office
- Abilităţi economice şi tehnice
- Cunoștințe dе limba engleză la nivel conversațional - reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

- Procesareа de comenzi spеcifice аmеnajării ferеstrеi (tеxtile, sistеme, mаnufаctură, comеrţ)
- Operаrеa comеnzilor primite dе la consilierii de vânzări din divеrsе puncte de distribuție
- Urmărirea comenzilor în toate fazele acestora, în vederea execuției și finalizării corespunzătoare
- Calculul necesarului de materiale textile pentru întocmirea ofertelor de perdele, draperii, sisteme pentru ferestre și alte soluții
- Întocmirea de oferte și devize pentru clienți
- Analiza informațiilor, administrarea documentelor fizice și electronice
- Menținerea relației cu consilierii de vânzări pentru a asigura buna derulare a comenzilor (termene de livrare, metraje etc.)
- Comunicarea eficientă cu celelalte departamente ale firmei (croitorie, sisteme, montaj, contabilitate)
- Cunoștințe despre evidența primară a documentelor firmei
- Promovarea inițiativelor firmei

Beneficii:
- Pachet salarial competitiv
- Bonuri de masă
- Program de lucru Luni-Vineri, 09:00 – 17:00
- Cheltuieli de transport decontate
- Contract pe perioadă nedeterminată
- Mediu de lucru atractiv, dinamic și prietenos

Pentru mai multe informații ne puteți contacta sau trimite direct CV-ul pe adresa de e-mail rollservice@yahoo.com.

Înființată în 1993, Roll Service s-a făcut puternic remarcată pe piața decorării ferestrelor încă de la început prin atitudinea sa profesionistă.
Cu un portofoliu mediu de 3.000 clienți / an și reprezentant unic al unora dintre cele mai puternice branduri din industria de profil: Création Baumann – textile (Elveția), Agena Pininfarina – textile (Italia), Ashley Wilde – textile (Marea Britanie), Mottura – sisteme (Italia), TOSO – sisteme (Japonia), Roll Service poate deveni o experiență frumoasă pentru cei ce se vor alătura echipei noastre.

Expirat
Responsabil procesare comenzi  -  ROLL SERVICE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles