Gratis

Responsabil Prelevare (cu / fara experienta)

CP MED LABORATORY

Candidatul Ideal

Daca esti la inceput de drum, esti o persoana dinamica si prietenoasa, iti doresti sa mergi mai mult pe teren si mai putin la birou, sa ai si timp pentru tine dar si sa te dezvolti profesional prin invatare / certificare periodica, ai gasit locul potrivit!

Ce ne dorim de la tine:
  • Să fii absolvent de studii medii sau superioare
  • Să ai permis de conducere categoria B și minim doi ani de experiență în conducerea autoturismului
  • Să ai minime abilități tehnice pentru a învăța să utilizezi instrumentele de lucru
  • Să îți placă să lucrezi în echipă și să fii deschis în a colabora cu colegii
  • Să îți dorești să înveți și să te specializezi în continuare
  • Să te poți adapta din mers

Descrierea jobului

Ce căutăm:
Responsabil prelevare pentru probele de apa, aer, sol etc. Activitatea ta va fi împărțită între birou și clienții ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁noștri, cu deplasare pe teren, pe rute optimizate.

Responsabilitati:
  • Pregătirea fișelor și echipamentului pentru prelevare
  • Deplasare la sediul clientului
  • Colectarea probelor de mediu, inclusiv aer, apă, sol, deșeuri etc
  • Predarea probelor către laboratorul de încercări
  • Comunicare cu echipa de management

Ce iți oferim:
  • Un venit net între 2.700 și 3.100 de lei (salariu+bonuri de masa) pentru început, în funcție de experiență și abilități
  • Abonament de servicii medicale
  • Program de lucru de 8 ore cu pauză de masă inclusă
  • Mașină de serviciu cu care te deplasezi inclusiv acasă.
  • Școlarizare / specializare la locul de muncă; dezvoltare continuă pentru creștere profesională și financiară
  • Așteptări clare, suportul colegilor pentru o integrare cât mai ușoară.

CP MED LABORATORY S.R.L. a fost înființată în anul 2006 și este specializată în oferirea de soluții complete pentru protecția mediului. Din echipa noastră fac parte specialiști cu experiență în domeniu, cercetători științifici, ingineri atestați, verificatori de proiecte, chimiști și laboranți, persoane cu experiență în domeniul consultanței și întocmirii documentațiilor tehnice specifice.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 13 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024