Gratis

Responsabil piese de schimb

SC AGENT TRADE SRL

Candidatul Ideal

-Inginer /Subinginer Tehnician - de preferat
-Experienta 1-5 ani in domeniu
-Cunostinte PC
-Engleza
-Bine organizat

Descrierea jobului

1. Administrare comenzi furnizori piese de schimb
2. Administrare comenzi clienti piese de schimb
3. Administrare documentatie tehnica piese schimb (scheme, coduri)

Transport asigurat de la si catre firma
Tichete de masa

Descrierea companiei

AGENT TRADE SRL

Companie privata cu capital integral romanesc (www.agt.ro) care are ca obiecte de activitate urmatoarele:

1) importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Metabo(distribuitor exclusiv Romania) si alte echipamente industriale (pompe, compresoare, echipamente agricole, motopompe), marcile: Abac, Tecla, Pentax, Kraenzle, Atika, Bertolini, Batmatic, Lae, Daishin, Grillo, etc.
2) unitate de productie si montaj compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer) , generatoare de curent si sudura,echipamente pentru constructii, motopompe, echipamente agricole, accesorii de sudura, etc.
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024