RESPONSABIL PARC AUTO

ADF PROD SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ce dorim sa gasim la candidatul ideal:
Capacitate de adaptare si implementare;
Capacitate de autoperfectionare;
Capacitate de analiza si sinteza in gasirea solutiilor;
Capacitate de consiliere si indrumare a colegilor;
Spirit de echipa si capacitatea de a lucra independentatunci cand e cazul;
Disciplina profesionala

Descrierea jobului

Evidenta , organizarea, gestionarea autoutilitarelor si autoturismelor din parc auto;
Planificarea reviziilor, programari in service, programari inlocuiri de anvelope iarna/vara si evidente fise auto aferente autoutilitarelor si autoturismelor din parcul auto, cu revizii, reparatii, statusul ITP,RCA, etc;
Monitorizarea softului GPS, foi de transport electronic, monitorizare, verificare;
Mentinerea relatiei cu societatea de asigurari si urmarirea dosarele de dauna;
Reprezentarea societatii in raport cu ARR, RAR, Politie;
Evidenta predarii auto per angajat dosar cu fiecare autoturism/autoutilitara;

ADF PROD- Organizatie reprezentativa in domeniul ferestrelor si usilor din pvc cu geam izolant, ce are capacitatea de a se adapta in permanenta la conditiile impuse de piata, de a recunoaste din timp tendintele si necesitatile pietei. Tindem la o satisfactie deplina a clientilor si acest lucru nu poate fi posibil decat printr-o flexibilitate deosebita. Fiecare angajat este vazut ca un factor cheie in asigurarea succesului organizatiei noastre
Publicat 23 mai 2022 Expiră 22 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos