Publicat 13 Iun 2019 | Expiră 14 Iul 2019

Responsabil mentenanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • studii superioare tehnice/electromecanica;
  • experienta: minim 2 ani pe un post similar constituie un avantaj;
  • cunostinte relevante despre:domeniul mecanic, hidraulic si pneumatic electric;
  • experienta relevanta in mentenanta utilajelor specifice industriei alimentare;
  • detine competente de expertiza tehnica si diagnosticare a echipamentelor specifice proceselor de productie si utilitati;
  • are abilitati de comunicare intra si interdepartamentala si cunoaste eticheta comunicarii;
  • are un grad ridicat de autonomie, organizat si proactiv, capabil sa gestioneze simultan mai multe proiecte;
  • detine abilitati de coordonare a unei echipe;

Descrierea jobului

  • planificarea lucrarilor de mentenanta preventiva si predictiva in conformitate cu planul de productie;
  • diagnosticarea si remedierea defectiunilor accidentale;
  • gestionarea stocului de piese de schimb;
  • să aibă notiuni de frigotehnie , sa intervina personal la reparatie daca este cazul , sa inteleaga ca este o unitate cu flux continuu.
  • supervizarea/organizarea de lucrari atat cu resurse umane proprii cat si externe;
  • introducerea in baza de date a interventiilor de mentenanta corectiva si/sau preventiva;
  • supervizarea /suportul tehnic pentru procesul de productie;
  • programarea si organizarea resurselor umane pentru acoperirea solicitarilor extra-mentenanta respectiv proiecte, imbunatatiri;
  • comunicarea cu furnizorii de servicii si piese de schimb;
  • elaborarea de instructiuni de lucru si mentenanta a utilajelor.

Personnel is one of the most important personnel leasing and recruitment company in Hungary.

In Romania we are a company in a dynamic growth and development in the field of human resources. A company's most important resource lies in its staff, and a company will only be successful if its employees do their job with pleasure. We will find you the ideal job that is best suited to your needs, skills and knowledge and in which you can reach your goals.

People applying for a job through personnel service providers stand a better chance of getting a job than direct applicants. In our company, the employees are just as important as our partner looking for them, because we recommend candidates to those companies only where we are sure that they will be in the right place.

Expirat
Responsabil mentenanta  -  PERSONNEL OUTSOURCING