RESPONSABIL MENTENANTA/ INGINER TCM

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Minim 1 an experienta pe o pozitie similara;
Studii superioare de profil tehnic;
Cunostinte: inginerie mecanica, electro-mecanica, pneumatica (hidraulica constituie avantaj);
Foarte bune abilitati de comunicare, leadership;
Cunostinte de operare PC: MS Office (Auto-cad constituie avantaj);
Orientare spre rezultate.

Descrierea jobului

Responsabil de organizarea si executia activitatilor de reparatii si intretinere ale instalatiilor, utilajelor si facilitatilor companiei;
Responsabil de elaborarea si urmarirea planului de mentenanta preventiva, de coordonarea si de achizitiile specifice departamentului de intretinere (piese de schimb, consumabile, etc.);
Responsabil de motivarea echipei de mentenanta si colaborarea cu echipa de productie;
Responsabil de implementarea si verificarea rapoartelor de activitate;
Responsabil de aplicarea si respectarea regulilor, normelor si procedurilor de securitate in munca a companiei
Implicarea in actiuni pentru reducerea costurilor.
Publicat 4 iul. 2022 Expiră 3 aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos