de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Expiră 07 Mar 2019

Responsabil marketing

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- obligatoriu sex feminin, varsta cuprinsa intre 22-45 ani
- de preferat persoana fara obligatii care sa restrictioneze activitatea profesionala, in special in ceea ce priveste deplasarile in interesul serviciului
- timp disponibil suficient in scopul desfasurarii unei activitati profesionale performante
- sa demonstreze pe tot parcursul activitatii profesionale dorinta de perfectionare in ceea ce priveste calitatea serviciilor pe care trebuie sa le efectueze un angajat model in interesul firmei unde este angajat
- sa-i placa sa invete si sa aprofundeze tot timpul cunostinte noi legate de activitatea profesionala
- corect si loial fata de firma
- planificat, organizat, meticulos, dornic de a invata tot timpul
- psihic echilibrat, pozitiv, tenace
- sa nu aiba trac, sa nu fie o fire emotiva
- sa fie o fire vesela, comunicativa, sociabila, prietenoasa
- sa se exprime usor, verbal si in scris, sa aiba un vocabular bogat
- sa fie absovent de studii superioare
- sa cunoasca o limba straina
- aspect fizic ingrijit, placut, elegant, voce placuta (solicitam in CV o poza color)
- posesor de permis auto sau in curs de a-l obtine
- se apreciaza pozitiv experienta in munca si mai ales in marketing, in vanzari, promovari de produse

Descrierea jobului

ACTIVITATI
- contactare beneficiari
- prezentarea serviciilor si produselor firmei, potentialilor beneficiari, in judet si in tara, de la caz la caz autoritati publice sau privati (proiectare, consultanta, asistenta tehnica, inovatii, cercetare aplicatii, incubator de afaceri)
- participare intalniri, conferinte, targuri si expozitii in tara si/sau in strainatate (de la caz la caz)
- asigurarea legaturilor cu mediul universitar
- studiul pietei de profil (analize, sondaje, strategii, documentare)
- promovare tehnologii superioare
- negociere contracte
Locul de desfasurare a activitatii - sediul firmei si in teren (in judet si in tara)

BENEFICII:
- salariu motivant, in crestere continua, corelat cu gradul de realizare a performantelor profesionale
- program flexibil cand este nevoie
- bonusuri
- training
- posibilitatea de a fi la inceputul formarii si crearii unei echipe ce va creste atat ca numar cat si ca performanta profesionala
- promovare in timp, functie de rezultatele profesionale, la inceput, in managementul unei firme si apoi a grupului de firme
- posibilitatea de a fi selectionat, functie de corectitudinea si loialitatea dovedita, in adunarea asociatilor pentru una din firme

Holding de firme specializat in proiectare, consultanta, promovare tehnologii superioare, cercetare, brevete de inventii, cu o strategie de dezvoltare care cuprinde urmatoarele etape: la inceput regionala, in tara si apoi in strainatate.

Expirat
Responsabil marketing  -  E.U PROJECT CONSULTING S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles