Publicat 23 Ian 2016 | Reactualizat 23 Feb 2016 | Expiră 24 Feb 2016

RESPONSABIL MAGAZINE SI INTERNET

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CERINTE
- Cunoasterea foarte buna a lucrului cu calculatorul si cunoasterea avansata Excel
- Obisnuinta in lucrul cu sisteme integrate de gestiune (sisteme ERP)
- Persoana foarte organizata si ordonata
- Capacitate buna de sistematizare a informatiilor si de raportare
- Persoana pozitiva, implicata in activitate
- Disponibilitate pentru deplasari in tara de 2 ori/luna
- Capacitate foarte buna de comunicare
- Cunoasterea limbii engleze

Descrierea jobului

SARCINI:
- Gestioneaza aprovizionarea cu marfa in mod optim pentru reteaua de magazine SALONPRO
- Gestioneaza portofoliul de produse listarile de produse noi si delistarile de produse
- Se ocupa cu recrutarea de persoane noi pentru magazine si cu pregatirea acestora
- Se preocupa permanent de cresterea numarului de clienti din magazinele SALONPRO
- Analizeaza concurenta si propune managementului masurile necesare
- Realizeaza planul de promotii la nivelul intregului an
- Raportari catre partenerii externi si raportari de management
- Organizarea inventarelor magazinelor si participare la realizarea inventarelor magazinelor si a firmei de cel putin 2 ori/an

BENEFICII:
- salariu 2000 lei + bonuri de masa
- bonusuri anuale in functie de realizari

SALONPRO este unul dintre cei mai mari importatori si distribuitori in Romania de produse cosmetice, aparatura, mobilier, accesorii destinate exclusiv saloanelor de coafura.
Firma are in prezent o retea de magazine profesionale in Bucuresti si in tara.

Expirat
RESPONSABIL MAGAZINE SI INTERNET  -  SALONPRO

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles