RESPONSABIL MAGAZIN MOBILIER LA COMANDA

AXE MOBILIER SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 6000 RON
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

ENGAJAM O PERSOANA SERIOASA CU EXPERIENTA IN VANZARI . ATENTA LA DETALII. COMUNICATIVA. CARE SA TINA LEGATURA IN PERMANENTA CU DESIGNER/ARHITECT DE INTERIOR. SA PREIA COMENZILE :
- mobilier la comanda
- proiect nou, renovare apartament/casa/magazin

Descrierea jobului

Organizeaza showroom - responsabil magazin, prezentare, vanzare,comenzi, administrativ.
Vanzare direct catre client- facem orice proiect pentru casa, apartament la noi la biroul de proiectare din Arad
Contacteaza arhitecti/design, dezvoltatori imobiliari, comercianti , in vederea obtinerii de contracte de colaborare/vanzare , pentru amenajari interioare si exterior cu mobilier la comanda..
Preia planurile de la client, va tine legatura in permanenta cu designer /arhitect in vederea realizarii planului de design 3D , oferta conform cerintelor clientului

FABRICA DE MOBILIER FRANTUZESC , DE LUX din 2003 , in Pecica JUD ARAD
Dorim sa dezvoltam Romania
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022