Gratis

Responsabil logistica

Pharma SA Iasi

Candidatul Ideal

De ce competenţe şi abilităţi ai nevoie pentru a te integra în echipa noastră?
Experiență anterioară în domeniul logistic si in gestionarea flotelor auto de minim 3 ani
Cunoștințe generale în domeniul autovehiculelor
Cunoștințe solide despre procesele logistice
Abilități excelente de planificare și organizare
Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
Abilități de comunicare și negociere eficiente
Cunoștințe tehnice a echipamentelor și software-urilor logistice

Descrierea jobului

Ce responsabilitati vei avea?
Intocmesti si urmaresti realizarea programului de revizii si reparatii pentru parcul auto, echipamente si utilaje
Gestionezi solicitarile de reparatii a parcului auto; intocmesti si solutionezi dosarele de dauna.
Administrezi flota auto si bugetul alocat
Intocmesti toate documentele si obtii toate actele necesare pentru circulatia legala pe drumurile publice
Monitorizezi si optimizezi procesele logistice pentru a imbunatati eficienta si reducerea costurilor
Gestionezi relatia cu furnizorul de combustibil; monitorizezi situatia consumului de combustibil.
Colaborezi cu firmele de asigurări și gestionezi polițele de asigurare emise

De ce sa te alaturi echipei noastre?
Iti oferim urmatoarele beneficii:
  • Salariu fix motivant
  • Tichete de masa
  • Laptop
  • Telefon mobil
  • Masina de serviciu

Infiintata la Iasi in anul 2000, PHARMA S.A. este o firma cu capital integral romanesc care s-a extins continuu pe piata nationala de distributie a medicamentelor si produselor parafarmaceutice. In prezent, PHARMA S.A. detine 6 depozite proprii in marile orase ale tarii, prin care acopera, la nivel national, un numar mare de clienti, carora le ofera o gama larga de produse pentru diverse arii terapeutice.
PHARMA S.A. inseamna o echipa de peste 150 de profesionisti in vanzari, logistica, controlul calitatii si functii-suport care colaboreaza pentru a oferi clientilor si partenerilor cele mai bune servicii.

Pentru mai multe informatii va asteptam pe website-ul nostru, www.pharma-iasi.ro.

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024