Responsabil logistica / Asistent vanzari

Auto Novex 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
- proactivitate, sinceritate, seriozitate
- capacitate de lucru in echipa
- competente utilizare calculator, Microsoft Office
- dorinta de dezvoltare personala
- studii superioare

Descrierea jobului

- coordonare departament logistica (urmarire status masini, cereri de transport, cereri inspectie inainte de livrare, programari spalatorie, procese verbale de predare-primire)
- introducere dosare rabla in AFM
- front office clienti vanzari

Suntem dealer autorizat Ford în Brașov din 2010 și vă oferim servicii complete, la standarde de marca:
-consultanță în vânzări (autoturisme, vehicule comerciale și rulate);
-consultanță în alegerea soluției optime de finanțare (leasing financiar, leasing operațional,
credit auto);
-servicii post-vânzare (garanție, service și întreținere, tinichigerie, piese și accesorii originale, mașini de curtoazie);
-rent a car;
-depozitare anvelope.

Ca și Transit Centre, Ford Brașov vă pune la dispoziție întreaga asistență și consiliere de specialitate de care aveți nevoie pentru a lua decizia corectă pentru parcul auto. Personalul dedicat Transit Centre vă poate ajuta să vă întrețineți utilitara sau flota conform celor mai înalte standarde și în cel mai scurt timp posibil

Publicat 9 Sept. 2022 Expiră 9 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.