Gratis

Responsabil filiala Rm Sarat

INTER CARS ROMANIA prin Autoplus Distribution

Candidatul Ideal

DACĂ:
=> ești pasionat/-ă si cunoști domeniului auto (piața de profil, identificare de piese)
=> esti o persoana dinamica, comunicativa si ai abilitati de organizare
=> esti o persoana serioasa, implicata, orientata spre rezultate si finalitatea actiunilor cu valori personale solide de onestitate si integritate
=> ai cunoștințe Microsoft Office (în special Excel), ”indemânare” în a lucra cu cifrele și atenție la detalii;
=> te simți confortabil într-un mediu în care lucrurile se mișcă rapid, ai o bună capacitate de a te adapta schimbărilor si abilitatea de a performa într-o diversitate de sarcini, într-un ritm alert
=> iți dorești să ai șansa să acumulezi multă informație intr-un timp scurt și să te dezvolți ca și profesionist,
=> experienţă într-un post similar (constituie un avantaj)

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI, CE PRESUPUNE POSTUL NOSTRU:
=> Supraveghează operațiunile zilnice ale filialei, va fi responsabil pentru funcționarea de zi cu zi a vanzarilor filialei astfel incat toți clientii din portofoliul filialei sa primeasca consultanta si servicii la standardele companiei.
=> Instruieste și supraveghează personalul din subordine pentru a asigura o productivitate ridicată și respectarea protocoalelor de siguranță
=> Coordoneaza cu alte departamente prioritizarea comenzilor si livrarea acestora la timp catre clienti conform programului de livrare
=> Asigură identificarea, promovarea și vânzarea produselor oferite de Inter Cars Romania în zona deservită de filiala prin respectarea politicilor comerciale si de conduita ale companiei
=> Pregateste diverse rapoarte, mentine evidenta de concedii in echipa, precum si evidenta altor activitati administrative organizatorice pentru buna functionare a filialei
=> Intocmeste, incaseaza chitante / facturi si preda zilnic banii incasati de filiala in ziua respectiva

BENEFICII
✓ Salariu fix + bonusări de performanță lunare;
✓ Tichete de masă - 40 lei/zi lucrată;
✓ Alte beneficii specifice companiei.

Franciza INTER CARS ROMANIA cu puncte de lucru in localitatea Buzau si Rm Sarat.
INTER CARS ROMANIA este o companie multinationala distributie piese auto cu bazele în Polonia, Activitatea în România a fost inaugurata în anul 2008 iar in prezent număra 62 de filiale în Romania şi peste 500 de filiale în Europa .
In prezent, Inter Cars Romania continua dezvoltarea filialelor existente si lucreaza constant la imbunatatirea ofertei si a stocurilor

Publicat 30 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 30 Mai 2024