Gratis

RESPONSABIL FACTURARE

STERIL ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Angajam responsabil facturare cu minim studii medii, cu experienta in domeniu, cunostinte obligatorii- MS Office, outlook, engleza nivel mediu.
Cunoasterea programelor de contabilitate Kapital / Xline / Soft1 reprezinta un avantaj.
Se cauta candidati cu o memorie buna, atentie distributiva si buni organizatori.

Descrierea jobului

Descrierea job-ului:
- Verificare si inregistrare comenzi clienti.
- Factuarare catre clienti - sector public si privat.
- Pastrarea legaturii ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄cu clientii societatii in vederea solutionarii eventualelor probleme.

STERIL ROMANIA a fost infiintata in Bucuresti in anul 1999. De atunci firma s-a dezvoltat in mod continuu prin furnizarea pe piata romaneasca a domeniului medical a unor produse de calitate recunoscuta si a unor servicii excelente. Acordurile de cooperare pe baza de exclusivitate incheiate cu fabrici internationale bine cunoscute fac ca gama de produse importate sa acopere importante sectiuni ale spitalelor, precum: anestezie, urologie, sterilizare, dispozitive de lipire, chirurgie, blocul operator, consumabile medicale de uz comun, instrumente chirurgicale, mobilier medical etc. Steril Romania SRL este certificata ISO 9001 si ISO 13485. Politica noastra este bazata pe preturi competitive, inalta calitate a produselor, acuratetea livrarilor si in special grija pentru om si satisfacerea clientului. Si suntem mandri sa spunem ca reteaua noastra de vanzari acopera toate regiunile tarii. Atat evolutia alerta a afacerii noastre cat si cererile in continua crestere ale clientilor nostrii ne conduc la extinderea ariei actiunilor noastre.

Vom continua sa ne diversificam gama de produse cu articole de cea mai inalta calitate si care servesc eficient clientela noastra in continua extindere. Noi credem in stabilirea si mentinerea unei stranse legaturi cu partenerii nostrii - clienti si furnizori – care permit viitoare relatii reciproc avantajoase.

Our targets never end!

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024