Gratis

Responsabil Design si Proiectare mobilier

Saramob Design

Candidatul Ideal

Compania Saramob Design, producător de mobilă la comandă, caută o persoană pasionată de designul de mobilier, cu abilități creative și tehnice. Căutăm o persoană cu o abordare versatilă, capabilă să gestioneze cu succes un proiect pentru mobila la comanda, cu o pasiune pentru designul interior și o înțelegere profundă a procesului tehnic de producție.

CANDIDATUL IDEAL

  • Experiență anterioară în domeniul designului de mobilier sau proiectare de produse
  • Abilități de proiectare și cunoștințe de software de design
  • Cunoștințe tehnice în ceea ce privește materialele de mobilier și procesele de producție
  • Abilitatea de a respecta termene strânse și de a gestiona eficient proiecte multiple simultan
  • Capacitatea de a evalua și de a raporta corect calitatea, termenele de execuție și neconformitățile în proiecte
  • Abilități de comunicare excelente și atenție la detalii

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
  • Crearea de concepte de mobilier pentru spațiile rezidențiale sau comerciale
  • Dezvoltarea proiectelor utilizând software-ul Corpus și întocmirea listelor de materiale necesare pentru fiecare proiect
  • Comunicarea constantă cu departamentul de vânzări/design pentru a asigura buna desfășurare a proiectului
  • Asigurarea corectitudinii și calității proiectelor, notând orice neconformități în raportul de lucrare
  • Stabilirea timpului de execuție pentru fiecare proiect și monitorizarea respectării termenelor
  • Selectarea materialelor, finisajelor și accesorilor potrivite pentru fiecare proiect
  • Comunicarea constantă cu departamentul de producție pentru a asigura implementarea corectă a proiectelor
  • Participarea activă în discutiile legate de proiecte, furnizând soluții și fiind la curent cu solicitările și preferințele clienților
  • Asigurarea calității și corectitudinii proiectelor, notând orice neconformități
BENEFICII
  • Salariu fix+bonusuri
  • Tichete de masa 35 lei/zi
  • Al 13-lea salariu
  • Mariri salariale in functie de performanta
  • Asigurare de sanatate privata

Dacă sunteți pasionați de designul de mobilier, doriți să faceți parte dintr-o echipă dedicată și sunteți pregătiți să vă asumați responsabilități semnificative în domeniul designului și proiectării de mobilier, vă invităm să aplicați pentru această poziție.

Saramob design a fost înființată în 2004 ca o afacere de familie, cu o pasiune pentru designul de mobilier de înaltă calitate. Am început prin producerea de piese de mobilier personalizate pentru clienții noștri, oferindu-le soluții unice, adaptate nevoilor persoanle. Pe măsură ce afacerea noastră a crescut, am început să colaborăm cu designeri externi, arhitecți și să producem mobilier destinat spațiilor comerciale.
Am dezvoltat relații strânse cu clienții și partenerii noștri, încercând întotdeauna să înțelegem nevoile lor și să le oferim soluții personalizate, adaptate stilului personal.

Scopul nostru este să realizăm un proiect unic pentru fiecare client, țînând cont de particularitățile spațiului. Țînând cont de acest obiectiv, punem la dispoziție o serie de servicii care garantează un proiect reușit din toate punctele de vedere: masuratori, consultanta&design mobilier, productie mobila comanda, montaj mobilier.
Drumul parcurs a fost plin de provocări și succese, dar am reușit să rămânem fideli valorilor noastre și să ne concentrăm mereu pe calitate și inovație.

Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 27 Mart. 2024 Expiră 26 Apr. 2024